DOPORUČUJI
Načítá se...

Současnost

Žijeme v éře kdy zdá se je třeba míti názoru na vše, tu na pana presidenta, tu na novinový titulek u článku, který převážná většina společnosti stejně ani nečetla, ale všichni moc dobře ví co je v něm za obsah. Jakoby ani nešlo o to sdělit světu podstatu svého já, nýbrž jen o deklaraci příslušnosti k té či oné skupině.

Pochopení pro tuto společenskou úchylku mám, jistě, vždyť jsem býval před léty v blogosféře stejný, mít názor za každou cenu ideálně na vše, ale s třicítkou na krku došel jsem k názoru, že zbytečné je vlastnit televizi, denně sledovat zprávy, číst mainstreamové titulky a vědět denně, online co se zrovna děje, v době kdy vám mobil zavrčí s notifikací od news appky a na vpravo dole na monitoru stolního kompjůteru vyskakují titulky zrovna postnutých artiklů, je to snad trochu úletem, ale jde spíš o cílenou, vybranou pózu, hledět na věci out of the box, namísto zahleděného pohledu do bodu, který někdo určí že mám zrovna sledovat.

Naše éra kočiček na sociálních sítích je signifikantní právě v těch koťátkách, ty také běhají za red spotem, když si dítě hraje s laserovým ukazovátkem a honí kočku po místnosti.

Nevědá víc, řekl bych závěrem, že nevím nic...