DOPORUČUJI
Načítá se...

Nejgeniálnější možný Zemanův trik před druhou volbou: Zemřít

Ta představa je možná krutá, někdo by řekl, že je to politicky nekorektní mluvit při presidentově věku i jeho zdravotním stavu o jeho smrti, ale přiznejte si to sami, nebyl by to od něj nejgeniálnější možný tah, kdyby zemřel?

Proč si myslíte, že se snaží provokovat kde jen může jakéhokoli psychopatického teroristu s IQ menším než slupka od banánu, který by byl schopný se někde na hradě v jeho blízkosti odpálit? Co strašnějšího by se nám mohlo stát než že by Zeman zemřel ve svém úřadě a pro minimálně polovinu národa se stal mučedníkem, či symbolem odporu proti zavedeným pořádkům!

Ty vyzdvihující komentáře pomalu světící, které nás provázely při smrti Havla by byly slabým odvarem toho co by se dělo, kdyby zemřel tatíček Zeman, budoucí otec národa, bojovník za svobodu a čistou rasu!

Nikomu nepřeji nic zlého a o to víc a s ještě větším pokrytectvím si přeji, aby pan Zemal žil co nejdéle je to možné... at přejiže svůj úřad, s hrdostí po druhé nekandiduje, dožije v ústraní, s časem zapomenut a ponechá vody rozjitřené opět utichnout.

Děkujeme, že jste nám ukázal naši ošklivou tvář, odejděte, nechť šrámy zahladí nesmrtelný čas.